PŮJČOVNA

Jak to probíhá?

cisla_1

Zvolíte si počet elektrokol

Rezervovat si můžete 1-20 elektrokol.
cisla_3

Vaše elektrokolo si rezervujete

Prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách.
cisla_5

Nyní se můžete vydat na jízdu vypůjčeným elektrokolem

Kola si můžete vyzvednotu u nás v Plzni nebo Mariánských Lázních a nebo Vám je dovezeme na místo určení. Při vrácení si pro elektrokola opět přijedeme na určité místo nebo je můžete vrátit zpět na jednu z našich poboček.
cisla_2

Vyberete si cenový tarif

Elektrokolo si můžete půjčit od 1h až na celý týden. Je možné se domluvit i na dlouhodobém pronájmu.
cisla_4

Uzavřeme smlouvu

o půjčení elektrokola a ukážeme Vám, jak se s elektrokolem správně zachází a jak elektrokolo správně udržovat. Uhradit půjčovné elektrokola lze pouze hotově.
cisla_smajlik

Něco navíc pro naše klienty!

K elektrokolům za příplatek půjčujeme bezpečnostní výbavu a poskytujeme veškerý servis. Garantujeme bezpečnost a záruku na všechna naše elektrokola.

Kde si mohu elektrokolo půjčit a vyzkoušet?

Elektrokola si můžete vypůjčit nebo vyzkoušet na pobočkách v Plzni, Slovanská 141(sídlo společnosti LD stav) nebo v Mariánských Lázních, Nádražní náměstí 299/8 (sídlo společnosti LD stav) a nebo Vám je dovezeme na místo, které uvedete v rezervačním formuláři. Tato služba je zpoplatněna částkou 200 Kč/ks.

Navštivte naše pobočky:

Plzeň
Slovanská 141, 326 00

Mariánské Lázně
Nádražní náměstí 299/8, 353 01

Naše ELEKTROKOLO

Nabízíme vám k zapůjčení elektrokolo
Crussis e-City 1.4

Městské elektrokolo vhodné pro jízdu po městě, vesnici, ale i mimo ně. Městská elektrokola CRUSSIS jsou oblíbenými dopravně-sportovními prostředky napříč všemi věkovými kategoriemi.

Elektrokolo e-CITY-1.4 je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Díky moderním barvám a zakomponování 13Ah baterie do zadního nosiče prakticky nezaregistrujete, že se jedná o elektrokolo. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji.

Technické parametry:

Rám Alu 6061 (19″/17″)
Dojezd     až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati.)
Převody 7 rychlostí
Nosnost 120 kg
Hmotnost 24 Kg (včetně baterie)

Ceník

1 hodina 150 Kč
2 hodiny 200 Kč
3 hodiny 300 Kč
4 hodiny 400 Kč
5-8 hodin 500 Kč
2 dny 1 000 Kč
3 dny 1 350 Kč
týden 2 500 Kč

Doplňkové služby:

Zapůjčení helmy: 50 Kč/ks
Dovoz kola: 200 Kč ks

Všechny ceny jsou uvedené s DPH

Při uzavírání smlouvy je třeba předložit min dva platné doklady, např: OP, pas nebo řidičský průkaz. Kauce na kolo 0,- Kč

Pro hotely a penziony

Vlastníte hotel nebo penzion? Zpřijemněte pobyt svým klientům zážitkovou jízdou na elektrokole.

Dopřejte Vašim klientům nový a nezapomenutelný zážitek z jejich pobytu a zapůjčete jim naše nová elektrokola, která jim dodají ten pravý požitek z jízdy.
Kontaktujte nás a my Vám na zvolená místa elektrokola zavezeme.Elektrokola jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Díky našim elektrokolům zaručíme pro Vaše klienty bez větší námahy prozkoumat krásy Vašeho okolí, což povede k jejich maximální spokojenosti z překrásného pobytu, umocněného zdravým pohybem na čerstvém vzduchu.

NYNÍ AKCE!! Elektrokola + příslušenství Vám doručíme za 200 Kč/ks

Výhoda pro Vaší společnost:

– Nová služba pro Vaše klienty

– 0,- Kč pořizovací cena

– Podpora návratu či kladná reference spokojeného klienta

– 100% servis od firmy ELEKTROKOLÁRNA 

Pro návštěvníky hotelu či penzionu
Chystáte se na dovolenou nebo firemní akci a budete ubytováni v hotelu nebo penzionu? Elektrokola zavezeme přímo na místo určení.

Firemní Teambuilding

Chcete ztmelit firemní kolektiv nebo jen zažít se svými kolegy něco nevšedního? Na našich elektrokolech zažijete 100% zábavu na čerstvém vzduchu bez námahy. Na firemní teambuildingy jsme připraveni, naše flotila disponuje 24 ks elektrokol, které Vám dovezeme na místo určení.

Rezervace elektrokola

Rezervujte si elektrokolo ještě dnes prostřednictvím rezervačního formuláře.
Vyplňte prosím Vaše jméno, email, telefon, cenový tarif a místo vyzvednutí nebo doručení. Vypůjčit elektrokola je možné pouze v Plzeňském nebo Karlovarském kraji.

PlzeňMariánské LázněJiná adresa
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Jak zpracováváme osobní údaje?